Metaverse Nedir ? Metaverse coinler hangileri?


Metaverse Nedir ? Metaverse coinler hangileri?

Metaverse coin olarak ortaya çıkan bazı coinler oluşturulduğu günden bu yana yapılan açıklamalar ve tahminler neticesinde değerlendi. Sanal ortamda bitcoin borsasında ve altcoin olarak metaverse coinler gelecekte kullanılan para birimi olacağı iddia ediliyor.

METAVERSE COIN NEDİR, HANGİLERİ

Sanal dünyanın yeni projesi metaverse coin olarak gündem olan bilgiler bir anda hareketliliğe yol açtı. Metaverse coin olarak sanal gerçekliğe, NFT ve sanal eşyalara tüm kripto para birimlerinin entegre olacağı ve sanal dünyada satın alım yapılabileceği biliniyor.

METEVERSE NE DEMEK? METAVERSE NE İŞE YARAR NEDİR?

Metaverse, insanların VR gözlükler kullanarak sanal bir evrende birbirleriyle etkileşime girmesi diyebiliriz. Bu evren tabii ki de bildiğimiz evrenleri de içine alıyor. Bu kavram ilk olarak 1982 yılında Neal Stephenson tarafından ortaya atılmıştır. Günümüzde ise metaverse coinleri gibi gündemimize oturan Player One Ready gibi fimler de mevcuttur.

Geçtiğimiz günlerde Facebook adını Meta olarak değiştirdi. Artık Meta bir çatı şirket. Alt şirketleri arasında ise Workplace , WhatsApp, Oculus, Facebook App, Novi, Instagram ve Messenger gibi şirketler bulunuyor. Meta, metaverse evrenine 10 milyar dolarlık yatırım yapacağını da açıkladı. Bu da metaverse projelerinin fiyatlarında ciddi artışlara sebep oldu. Birçok kişinin gözdesi şimdi metaverse coinleri.

METAVERSE COINLER: 

Bizlerin dikkatini çeken birçok metaverse coini var. Metaverse coinleri arasında CEEK, ILV, SAND, MANA, AXS, STARL, GODS, ENJ, ve CELT gibi coinler oldukça dikkatimizi çekti.


Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın !