Metaverse Arsa Nereden Alınır ? Metaverse Arsa Nasıl Alınır ?

Metaverse arsa hangi siteden alınır? Metaverse arsa alma yolları nelerdir? Metaverse arsa almak isteyenler bu soruların yanıtlarını merak ediyor. Sisteme giriş yapacak ve arsa almak isteyen kişiler Metaverse arsa hangi siteden alınır sorusuna cevap arıyor. Metaverse evreninde, kendinize uygun fiyatlı bir arsa bulabilir ve bu arsaları gelecekte değerlendirebilirsiniz. Peki, Metaverse arsa nereden ve nasıl alınır ?

Metaverse nedir diye merak ediyorsanız  Metaverse Nedir ? Metaverse coinler hangileri? Metaverse Nedir ? Metaverse coinler hangileri? adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Konumuza geri dönecek olursak, metaverse arsaları nereden, nasıl alınır...

METAVERSE ARSA HANGİ SİTEDEN ALINIR?

Metraverse arsa satın alınabilecek platformlar:

 • OVR
 • Sandbox
 • Axie Infinity
 • Blocktopia
 • Genesis City
 • Lunacia
 • Decentraland
 • MatrixWorld Land Sale
 • nextearth. io
 • Dvision Network
 • myneighboralice

Bu platformlardan birine girerek Metaverse sanal arsa satın alabilirsiniz. Ek olarak arsa satın alabilmeniz için Metaverse coinlerine ihtiyacınız olacaktır. Ülkemizde ve dünyada OVR platformundan oldukça yayın bir şekilde arsa satışı yapılıyor. Öyle ki Ovr evreninden alınan arsalar sahibinden de bile satılıyor. Metaverse Arsaları Sahibinden'de Satılıyor Metaverse Arsaları Sahibinden'de Satılıyor

METAVERSE ARSA FİYATLARI NE KADAR?

OVR Platformu üzerinden Türkiye'de yaklaşık 60 binin üzerinde parsel sanal platformda satılırken, İstanbul 33 binden fazla alanın satılmasıyla en çok ilgi gören şehir konumunda bulunuyor. Özellikle sahil kenarları, AVMler ve turistik yerler kapış kapış gidiyor.

İstiklal caddesi ara sokaklarında satılmayan alanlar 12 OVR (Yaklaşık 400 TL) fiyata satılıyor. İstanbul Nişantaşı'nda boş olan yerler 8 OVR (yaklaşık 250 TL) fiyata alıcı buluyor. İstanbul Boğazı yakınlarındaki parseller 8 OVR (250 TL) fiyata satılıyor. 1 Ovr fiyatı şuan, 2,30 $ civarı. Daha detaylı fiyat takibi için tıklayın.

İstanbul'da satılan sanal arsaların büyük bir bölümünün Avrupa Yakası'nda olduğu görülürken, Anadolu yakası'nda  Kadıköy ve Üsküdar en çok ilgi gören lokasyonlar oldu.

Sadece İstanbul değil tabi ki, Türkiye'de ve Dünya'da tüm turistik ve tarihi alanlar alınıyor.

METAVERSE ARSA NASIL ALINIR?

Gelelim dijital arsalarımızın nasıl alınacağına. Öncelikle bu yazımızda OVR üzeriden alım işlemini göstereceğiz. Bunun için bir cüzdan gerekli mesela , Metamask. ( Metamask kurulumu için tıklayın )

 1. Metamask hesabı açın
 2. Metamask hesabıza BNB yükleyin.
 3. PancakeSwap'a metamask hesabınızla giriş yapın.
 4. Swap bölümünden BNB ile OVR alın. ( En az 5 ovr alın )
 5. marketplace.ovr.ai adresinden sağ üstteki "Sing In" butonuna tıklayın
 6. Metamask hesabınız ile siteye giriş yapın.
 7. marketplace.ovr.ai adresinden mail adresinizi ve kimliğinizi doğrulayın. (5 dakika içinde onaylanıyor)
 8. marketplace.ovr.ai (Buy OVRLand butonu) adresinden haritaya gelin ve almak istediğiniz bölgeye doğru mouse eşliğinde ilerleyin.
 9. OVR Currency Type kısmı eğer seçili değilse, OVR BSC kısmını seçin.

Alacağınız alanı seçtikten sonra, sağ alttaki "INIT AUCTION" butonuna basın. "Min bid" kısmında yazan fiyat en düşük verilecek fiyattır. Resimdeki "Price 8,96" da yazdığı gibi en düşük verilecek teklif 8,96 OVR'dir. Teklifinizi "Your bid" kısmına yazın. "Place bid" butonuna basarak işlemi sonlandırın.

Tebrikler artık sizde bir metaverse arsası sahibi adayısınız. Neden aday dedik ?...

Ovr platformunda arsalar ihale usulü satılır. Siz bir arsaya teklif verirseniz orası 24 saatliğine ihaleye açılır ve sizden başka teklif yapan olmazsa arsa sizin olur ama bir başkası da sizin arsanıza teklif yapabilir bu durumda süre tekrar 24 saat uzar. 24 Saat sonunda en çok teklifi yapan arsanın sahibi olur. Bu gibi durumlarda alacağınız arsanın değerli bir yerde olduğunu düşünüyorsanız ve fırsatınız varken almak istiyorsanız en başta vereceğiniz teklif miktarını biraz yüksek tutarak başka kişilerin arsayı alma ihtimalini düşürürsünüz.

Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın !


Okunma: 120
Metaverse Arsa Nereden Alınır Metaverse Arsa Nasıl Alınır Metaverse Arsa Metaverse Arsa Almak Metaverse Arsa Nerelerden alınır Metaverse arsa kolayca almak Metaverse sanal arsa