Hitman 3 Satışa Çıktı


Hitman 3 Satışa Çıktı

Yıllar önce hayatımıza girip bir efsane haline dönüşen Hitman serisinin üçüncü ve son oyunu, an itibarıyla resmen erişilebilir oldu. Konsol sahiplerinin dijital mağazalardan, PC sahiplerinin ise Epic Games üzerinden erişebildikleri oyun, uzunca bir bekleyişin ardından nihayet yayınlandı.

IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman 3, ilk kez geçtiğimiz haziran ayında, PlayStation 5 lansmanında gün yüzüne çıkmıştı. Geliştirici ekibin verdiği sözü tutmasıyla birlikte oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC sahiplerinin beğenisine sunuldu. Oyunun fiyatı biraz yüksek olsa da pek çok oyuncu, Hitman 3 için istenen bedeli ödeyecek gibi görünüyor.

Hitman hem PC hem de oyun konsolları için 2 farklı sürüm olarak satışa sunuldu. Bu bağlamda PC sahipleri, oyunun standart sürümüne 260 TL karşılığında sahip olacaklar. PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahipleri ise bu oyunu 499 TL karşılığında satın alabilecekler. Xbox Series X/S sahipleri de tıpkı PC sahipleri gibi bu oyuna, 260 TL ödeme yaparak sahip olabilecekler.