Enjin (Enj) Coin Nedir ? Enjin Nereden Alınır ?


Enjin (Enj) Coin Nedir ? Enjin Nereden Alınır ?

Enjin Coin (ENJ), video oyun endüstrisi için tasarlanmış bir kripto para birimi ve Blockchain platformudur. 20 milyondan fazla oyuncunun en sevdikleri oyunlar etrafında sanal alan forumları ve toplulukları oluşturmasına yardımcı olan bir şirket olan Enjin tarafından Ethereum Blockchain'inde oluşturuldu. Enjin Coin, halihazırda var olan bu platformu bir Blockchain video oyunu geliştirme motoruna genişletiyor.  Singapur merkezli şirket, 2019 yılında Samsung ile teknolojisini Güney Koreli Galaxy S10 modellerine entegre eden bir ortaklık da duyurdu. Bu duyuru fiyatı fırladı ve büyük bir medya vızıltısı oluşturdu.

%10 Komisyon İndirimiyle Enjin Coin Alıp Hemen Yatırıma Başlayabilirsiniz

Enjin, geliştiricilere Ethereum blok zincirinde sanal ürünler oluşturma ve yönetme yeteneği veren bir yazılımdır. Buradaki fikir, Enjin'in birçok farklı mülkte oyun içi öğeleri yönetmek için blok zinciri teknolojisini kullanarak, sanal oyun içi ürünlerin ve koleksiyon öğelerinin transferini engelleyen yüksek ücretleri ve dolandırıcılığı azaltmaya yardımcı olabileceğidir.

Enjin Coin'in toplam 1.000.000.000 ENJ arzı var. ENJ, Ethereum Blockchain'inde değiştirilebilir bir ERC-20 tokenidir ve aynı zamanda hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez olabilen ERC-1155 akıllı sözleşmelerini destekler. Enjin Coin ICO, Temmuz-Kasım 2017 arasında yapıldı ve yaklaşık 22 milyon dolar değerinde ETH topladı. Toplam token arzının yaklaşık yüzde 80'i satıldı ve kalan yüzde 20'si kurucu ekip, şirket ve yatırımcılar arasında paylaştırıldı. Özel token satışı ile birleştirildiğinde, proje yaklaşık 35 milyon dolar topladı.


%10 Komisyon İndirimiyle Enjin Coin Alıp Hemen Yatırıma Başlayabilirsiniz

Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın !