Çamaşır Suyu Kullanımı

Çamaşır suyu/ kıvamlı çamaşır suyu ile sadece beyaz çamaşırlarınızı yıkamalısınız. Renkli çamaşırlarının renklerini değiştirecektir. Çamaşır suyunu direkt olarak çamaşırlar üzerine dökmemelisiniz. Su içinde seyreltikten sonra yıkama işlemini yapmalısınız.

Çamaşır suyu/ kıvamlı çamaşır suyu diğer temizlik malzemeleri ile karıştırılmamalıdır. Örneğin tuz ruhu, amonyak vb. Diğer temizlik maddeleri ile karıştığında zehirli gazların çıkışına sebep olabilir.

Çamaşır suyu/ kıvamlı çamaşır suyu alüminyum,demir,gümüş gibi metaller ile reaksiyon vererek yüzeylerinde zarara yol açabilir.

Çamaşır suyu/ kıvamlı çamaşır suyu kötü kokuları çıkarmakta kullanılabilir. Fakat bu işlemi yaparken diğer temizlik maddeleri ile karıştırılmamalıdır.

Çamaşır suyu/ kıvamlı çamaşır suyu ile işlemi yaptıktan soran bol su ile durulanmalıdır. Daha sonrasında diğer temizlik maddeleri ile örneğin bulaşık sıvısı ile temizliğe devam edebilir.

Kıvamlı çamaşır suyu klozet, tuvalet temizliğinde yüzeye dökülerek kullanılabilir. Yoğun kıvamı sayesinde yüzeyde kalacaktır ve belirtili bir süre beklendikten sonra fırça ile silindikten sonra hijyen sağlayacaktır.

Kıvamlı çamaşır suyunu kesme tahtalarının temizliğinde kullanabilirsiniz.

Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın !


Okunma: 142