Bloktopia Coin Nedir ? Bloktopia Nereden Alınır ?


Bloktopia Coin Nedir ? Bloktopia Nereden Alınır ?

Bloktopia, 21 milyon Bitcoin'i tanımak için 21 seviyeden oluşan bir Gökdelen. Jeton sahipleri Bloktopyalılar olarak bilinecek. Merkezi bir merkez olarak hareket edecek ve tüm kripto deneyimi seviyelerini memnuniyetle karşılayacaktır. Kullanıcılar ilk kez kripto bilgilerine ve sürükleyici içeriğe tek bir yerden erişebilecekler. Bloktopyalılar, gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ kurma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebilecekler. Dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Oluşturma Motorunu kullanan Bloktopia, çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimi oluşturmak için bu teknolojiden yararlanacak.

BLOK Coin Nedir ?

BLOK, Bloktopia'nın yerel belirtecidir. BLOK'un Bloktopia içindeki tüm gayrimenkulleri satın alması veya kiralaması gerekecektir. Bloktopyalılar, bir NFT mekanizması aracılığıyla Bloktopia pazarından ürün satın alabilecekler. Pazar, hem gayrimenkulü kişiselleştirmek hem de avatarları kişiselleştirmek için öğeler sergileyecek. BLOK bir yardımcı program belirtecidir ve sahiplerine Bloktopia içinde çok çeşitli özellikler sunar. Örnekler arasında özel etkinliklere erişim, ön satışlara katılma ve stake etme sayılabilir. Bloktopia bir Yönetişim modeli üzerinde çalışacak. Reblok NFT sahipleri bu Yönetişim konseyinin bir parçasını oluşturacak. Her NFT, bir DAO aracılığıyla oy kullanacaktır. NFT sahiplerinin çoğunluk oyu kazanarak oy kullanacağı DAO'ya teklifler yapılacak.

Bloktopia Nasıl Alınır ? BLOK Coin Nasıl Alınır ?

BLOK Coin  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. BLOK alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman Kucoin borsasında yer aldığını görebilirsiniz.

  • BLOKTOPİA COİN ALIM REHBERİ
  • BLOK Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan  Kayıt Ol sekmesine tıklayınız .
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Sizde Bloktopia Yatırımcısı olmak istiyorsanız, hemen Gate.io üyeliği açıp yatırıma hemen başlayabilirsiniz.


Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın !