Blin Metaverse Coin Nedir ? Nereden Alınır ?

BLIN Coin ( Blin Metaverse )Binance Smart Chain'e dayalı merkezi olmayan ve kapsamlı bir NFT altyapısı olup ,  çeşitlendirilmiş sanal gerçeklik etkileşiminin kapsamlı merkezi olmayan NFT altyapısını gerçekleştirmek için IP, sanal sosyal ağ, NFT varlık dökümü, doğru onay ve zincir üzerinde değer dolaşımı yoluyla yeniden şekillendirmeyi amaçlamaktadır.

Gate.io ile %10 komisyon indirimiyle hesap açmak için hemen tıkla. (Kayıt işlemi sadece 3 dakika sürüyor.)

 • Giriş noktası olarak NFT ile WEB 3.0 tabanlı yerel NFT sosyal uygulaması oluşturmaya imkan sağlamaktadır.
 • NFT geliştiricilerinin ürünler ve sosyal etkileşim yoluyla yeni davranış kalıpları ve yeni ekonomik kalıplar oluşturmasını sağlamaktadır.
 • Metaversedeki etkinlik düzenleme araçları ürünleri alt bölümlere ayırarak çeşitli IP grupları etkinliklerini verimli bir şekilde düzenleyebilir ve üretebilmektedir.
 • Kullanıcılar, blockchain'e yapılan katkı ile daha fazla değer hakkı elde edebilmektedir.
 • İçerik oluşturucuların topluluk ile etkileşime girmesine yardımcı olacak bir protokoldür.

Blin Metaverse Toplam Arzı Nedir ?

Blin Metaverse Coin toplam arz bilgisi paylaşılmazken maksimum arzı : 9.152.623 BLIN'dir.

Sizde %10 İndirimli Blin Metaverse Coin Yatırımcısı olmak istiyorsanız, hemen Gate.io üyeliği açın, hemen yatırıma başlayın.

Blin Metaverse Nasıl Alınır ?

Spot alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir.  Blin Metaverse Coin, Gate.io borsasında listelenmektedir. Gate.io borsası dünyanın en büyük borsalarından biri olmakla birlikte bir çok alt coini de diğer borsalara gelmeden alabileceğiniz güvenilir bir borsadır. Gate.io'ya kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Spot alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

Gate.io borsası hakkında daha detaylı bilgi için Gate.io Nedir ? Gate.io Nasıl Üye Olunur ? yazımızı okuyabilirsiniz.

 • BLIN Coin alım satım işlemleri için, BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
 • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
 • Daha sonra BURADAN Alım - Satım işlemi yapıp sizde Blin Coin Yatırımcısı olabilirsiniz.

Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın !


Okunma: 606
Blin Metaverse Coin Blin Metaverse Blin Coin Metaverse Blin Coin bitcoin etherium binance smart chain bsc gate gateio metaverse coin nasıl alınır metaverse coin