Bilgisayardan Instagram'a nasıl fotoğraf yüklenir?

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram'ın en rahatsız edici kullanım zorluklarından biri bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yükleme yapılamıyor oluşuydu.

Sizin için bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yükleme için kullanabileceğiniz güvenilir bir programın kullanımını hazırladık.

Bilgisayardan Instagram'a nasıl fotoğraf yüklenir?

  • Adım #1: Buradan Vivaldi internet tarayıcısını indirin, yükleyin ve açın,
  • Adım #2: Adres kısmına www.instagram.com adresini yazın.
  • Adım #5: Solda bulunan (+) şeklindeki Web Paneli Ekle butonuna tıklayın.
  • Adım #6: Otomatik olarak doldurulmazsa satıra www.instagram.com adresini yazın.
  • Adım #7: Adres satırının yanındaki (+) butonuna tıklayın.
  • Adım #8: Tarayıcının sol tarafında Instagram mobil sürümü açılacak.
  • Adım #9: Buradan Instagram kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak tıpkı mobil uygulamada olduğu gibi paylaşım yapabilirsiniz.

Vivaldi internet tarayıcısını standart internet gezintileriniz için de kullanabilir ya da yalnızca bilgisayardan Instagram'a fotoğraf yükleme işlemi için kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda büyük bir depolama alanı kaplamayacaktır. Vivaldi'nin hem Windows hem de MacOS için özel versiyonları mevcut.

Tarayıcı, temel olarak bilgisayarınızda Instagram mobil sürümünü kullanmanızı sağlıyor. Siteyi açtıktan sonra yapacağınız tüm işlemleri tıpkı mobil uygulamadaki gibi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı internet tarayıcılarında da bu yöntemi deneyebilirsiniz fakat aynı başarılı sonucu alamayabilirsiniz.

Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın !


Okunma: 118
instagram insta instagrama bilgisayardan fotoğraf yükleme bilgsayardan instagrama resim yükleme