Axie Infinity AXS Coin Nedir ? AXS Nereden Alınır ?


Axie Infinity AXS Coin Nedir ? AXS Nereden Alınır ?

Axie Infinity, bireylerin ekosisteme katkılarıyla ve oyun yetenekleri ile ekosisteme katkılarla token kazanabileceği Pokemon'dan ilham alınan bir oyundur.

Oyuncular evcil hayvanları için savaşabilir, eşya toplayabilir, yükseltebilir ve arazi tabanlı bir krallık kurabilmektedirler. Tüm oyun verilerine ve Axie genetik verilerine üçüncü kişiler kolayca erişilebilmektedir, bu da topluluk geliştiricilerinin Axie Infinity evreninde kendi araçlarını ve deneyimlerini oluşturmalarına olanak tanımaktadır. Axie Infinity, kısmen oyuncularının sahip olduğu ve işlettiği blok zinciri tabanlı bir ticaret ve savaş oyunudur.

AXS Almak İçin Tıklayın

Axie, dünyaya blockchain teknolojisini tanıtmanın eğlenceli ve eğitici bir yolu olarak inşa edilmiştir. Kurucu ekip üyelerinin çoğu Crypto kedicikleri oynarken tanışmıştır ve Blockchain'i salt tahmin dışında bir şey için ilk kez kullanmışlardır. Kısa süre sonra Blockchain teknolojisinin etkin gücünü milyarlarca oyuncuya tanıtmak için Axie üzerinde çalışmaya başlamışlardır.

Axie vizyonu iş ve oyunun bir olduğu bir gelecek inancını temel almaktadır. Oyuncularını güçlendirmeye ve onlara ekonomik fırsatlar sağlamaktadırlar. Bunlar arasından en önemlisi ise, oyundaki sevimli yaratıklarla savaşmanın ve eşya toplamanın dünyayı değiştirebileceğine dair bir hayale sahip olmayı savunmaktadır.


Axie Infinity (AXS) Nasıl Alınır?

Kripto para yatırımı yapmak isteyenler için Axie Infinity (AXS) nasıl alınır satılır sorusunun yanıtı sıklıkla merak edilir. Bunun için ya madencilik yapılır ya da bu işlemler özel olarak oluşturulmuş kripto para borsası kullanmak gerekir.

Gate.io borsasından güvenli bir şekilde AXS alabilir sizde yatırıma hemen başlayabilirsiniz.


Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın !