Şubat 2021 Netflix Türkiye İçerikleri

Şubat 2021 Netflix Türkiye İçerikleri

Yayınladığı dizi, film, belgesel ve hayata dair videolarıyla dünyanın lider video izleme platformlarından biri haline gelen Netflix'te yeni senenin ikinci ayı sabırsızlıkla bekelniyor. Birçok izleyicinin bir an önce yayınlanmasını istediği yapımlar ekranlardaki yerini alacak. Kimisi ilk defa platformda görücüye çıkacak bazıları da yeni sezonları ile yoluna devam edecek. Birçok kategorideki dizilerin yanısıra filmler ve belgeseller de seyircilerin beğenisine sunulacak. Sizler için derlediğimiz haberimizde Netflix'te Şubat 2021 ayında hangi dizi, film ve belgesellerin yayınlanacağına yer verdik. Detayları aşağıda okuyabilirsiniz.

Netflix Şubat 2021 İçerikleri

3 Şubat 2021: Firefly Lane (1. sezon) | Romana dayanan bu Netflix dizisi, özellikle Virgin River veya Sweet Magnolias gibi şovlardan hoşlanıyorsanız bir sonraki takıntınız olacak. Dizi, birkaç on yıl boyunca iki arkadaşın nasıl kalın ve ince bir arada kaldıklarını anlatıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson, Beau Garrett ve Alissa Skovbye yer alıyor.

5 Şubat 2021: Malcolm & Marie | Sam Levinson tarafından yazılıp yönetilen 2021 Amerikan siyah-beyaz romantik drama filmidir. Filmin baş karakterleri John David Washington ve Zendaya, yönetmen ve kız arkadaşı, son filminin galasının olduğu gece ilişkileri test ediliyor

19 Şubat 2021: I Care a Lot | Peter Dinklage, Rosamund Pike ve Eiza González tarafından yönetilen bu film, Eylül 2020'deki TIFF festivalinden yüksek profilli bir yapımdı. J Blakeson tarafından yazılan ve yönetilen komedi gerilim filmi, görünüşte yaşlı müvekkillerini kandıran ancak ortaya çıkan bir yasal koruyucuyu konu alıyor.

2 Şubat 2021: Kozmik Kid | KID, özgür ruhlu büyükbabasıyla küçük bir kasabada yaşayan, hayal gücü yüksek, 9 yaşında tuhaf bir oğlandır. Bir uzay gemisi enkazında tesadüfen bulduğu kozmik güç yüzüklerini yanlışlıkla aktifleştirince evrendeki en güçlü ve en çok rağbet gören nesneler olan bu yüzüklerin yerini bildiren bir sinyal gönderir. Dünya artık mutlak güç için yaşanacak destansı bir savaşın merkezi olmak üzeredir. KID, güçlü yüzüklerin geri kalanını kasabalı "iyi adamlara" verir, iyi adamların yüzükleri koruma konusunda ne kadar iyi olduklarını ise zaman gösterecektir.

19 Şubat 2021: Tribes of Europa | Gelecek, hiç beklediğiniz gibi değil. 2074'te Avrupa, egemenlik için savaşan çok sayıda Kabileye ayrıldı. Bu kanlı savaşın ortasında kalan Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) ve Elja (David Ali Rashed) adlı üç kardeş, kendi yollarını çizmek zorunda.