Samsung Galaxy A52 inceleme


Ürettiği akıllı cep telefonlarıyla gündemi belirleyen Samsung, Galaxy ailesinin orta seviye üyelerine yenilerini kazandırıyor. Video çekmeye meraklı olan, oyun ve eğlenceye yönelik uygulamaları, yüksek kare-saniye oranlarında görüntülemek isteyenleri memnun eden Samsung Galaxy A52 128 GB (Samsung Türkiye Garantili), teknik yeterlilikleriyle hayranlık uyandırıyor. Hızlı şarj destekli bataryasıyla uzun saatler boyunca kullanılabilirlik sağlayan akıllı telefon, tasarım konusunda da günceli yakalıyor. Ergonomik yapısıyla ve yazılım özellikleri sayesinde tek elle de yönetilebilen ürün, en güncel işletim sistemlerinden biri olan Android 11 ile sahiplerini karşılıyor. Taşıdığı özellikler göz önüne alındığında oldukça ulaşılabilir fiyat aralıklarına konumlandırılan Samsung Galaxy A52 128 GB, böylece kısıtlı bütçeli teknoloji meraklılarının da radarına giriyor.

İlk defa amiral gemisi sınıfındaki akıllı cep telefonlarında kullanmaya başladığı Sonsuz-O ekran tasarımını orta segment ürünlere de getirmeye karar veren Samsung, çerçevesiz formdaki Galaxy A52 ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekiyor. Edindiği telefonların estetik ayrıntılarına önem veren teknoloji meraklılarını mutlu eden cihaz, kılıf gibi aksesuarlarla da kullanılabiliyor.

  Ekran: 6,5 inç Super AMOLED

  Yonga Seti: Qualcomm Snapdragon 720G

  Batarya Kapasitesi: 4500 mAh

  RAM/Dâhilî Depolama: 8 GB/128 GB

  Kamera Çözünürlükleri: 64 MP, 12 MP, 5 MP, 5 MP arka ve 32 MP ön kamer

Sizde %10 İndirimli Alın! Bol Sıfırlı Coinler, NTF'ler, Metaverse Coinleri Hepsi, Gate.io'da. Sizde Diğer Borsalara Gelmeden Yatırımızı Herkesten Önce Yapın ! Buradan Üye Olun %10 Komisyon İndiriminden Yararlanın.

#İncelemeler Galaxy A52 Samsung Galaxy A52 Galaxy A52 inceleme Galaxy A52 özellikleri Galaxy A52 kamera Galaxy A52 islemci Galaxy A52 performans Snapdragon 720G Qualcomm Snapdragon 720G Samsung Galaxy A52 teknik özellikleri
İzlenme: 80