Dolgun Dudaklar İçin Maske


Dolgun Dudaklar İçin Maske

Dolgun dudaklar için maske önerileri vereceğimiz makalemizde artık sizde şikayetçi olduğunuz dudaklarınızın daha dolgun, daha canlı ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik herhangi bir yan etkisi olmayan evinizde hazırlayabileceğiniz bitkisel karışımlarla bunu yapabilirsiniz. Dolgun dudaklara sahip olmak isteyen bayanlar aynı zamanda dudaklarda meydana gelen çatlaklardan da aynı karışımlar sayesinde kurtulabilirsiniz. Dudak çatlakları, dolgun dudaklar için birbirinden kolay yöntemleri sizlere sırasıyla anlatmaya başlayalım.

Maske ile Dolgun Dudaklar

Dolgun dudaklar için maskelerden ilki bal ve zeytinyağı karışımından oluşan kür olacaktır. Öncelikle 1 tatlı kaşığı balı, 2-3 damla zeytinyağı ile birlikte karışıtırın. Bir diş fırçasına sürerek dudaklarınıza yavaşça uygulayın. Muhteşem dudaklara sahip olmak için bu karışımı günde 2-3 kez dudaklarınıza yedirin. Bir süre dudaklarınızda kalmasını sağlayın. Zamanla dolgun dudaklara sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Dudaklar için Büyük Maske

Dolgun dudaklar için diğer bir maskede bal, salatalık ve yoğurt karışımından oluşan maskedir. Dolgun dudaklar için öncelikle bir salatalığı yarıya bölerek yarım salatalığı güzelce yıkayın ve blenderden geçirin. Suyu çıkan salatalığı 1 yemek kaşığı bal ve yoğurt ile birlikte karıştırın. Pürüzsüz ve sağlıklı dudaklar için mucizevi bu maskeyi dudakların kenarlarına ve uç kısımlarına uygulayın. Maske en az 15 dakika dudaklarınızda kalmalıdır.

Dolgun Dudaklar için Maskeler

Dolgun dudaklar için sıradaki maskelerimiz domates, bal ve yoğurt karışımından oluşuyor. Bir sütte bulunan salatalık yerine bu kez domates uygulanıyor. Domatesi blenderden geçirerek bal ve yoğurtla karıştırarak dudaklarınıza uygulayabilirsiniz.
1 yemek kaşığı toz şeker, 1 tatlı kaşığından biraz fazla bal, bir tatlı kaşığı kadar greyfurt suyunu karıştırın.Karışımı dudaklarınıza sabah ve akşam olmak üzere uygulayın. Parmak ucunuza karışımdan alarak dudaklarınıza iyice yedirin. 5 dakika sonra dudaklarınızdaki farklılığı hissedebilirsiniz. Pürüzsüz ve yumuşak bir hava katacak olan bu maskede diğer maskeler gibi dudaklarınızı dolgun ve diri gösterecektir.