2017'de Vizyona Girecek Merakla Beklenen Devam Filmleri


2017'de Vizyona Girecek Merakla Beklenen Devam Filmleri

2017 yılında vizyona girecek birbirinden çok beklenen, 8 popüler devam filmini sizin için derledik.

Avatar 2

Daha önce 2016 Aralık ayında vizyona gireceği belirtilen, Avatar 2 2017 Aralık Ayına ertelendi ve Beklenen filmler listemizde 1. sırayı aldı. Film yepyeni teknolojilerle birlikte geliyor. Yeni Zellanda'da film hakkında açıklamalar yapan James Cameron, seyircinin Avatar’ı 3D formatında gözlük kullanmadan izleyebileceği söyledi. Ayrıca, devam filmlerininde birer yıl arayla vizyona gireceğini açıkladı. Bu durumda Avatar 2 Aralık 2017, Avatar 3 Aralık 2018 ve Avatar 4 Aralık 2019 yılında vizyona girecek.

avatar 2


Şirinler 3

İlk iki filminde yaşadığı başarının ardından yapım ekibi şirinler serinin üçüncü filmi için de mutfağa girdi. Sony Pictures Animasyon stüdyolarında yapımı süren Şirinler 3'ün filminin yönetmenliğine Kelly Asbury, senaryosu ise Karey Kirkpatrick ve Chris Poche'a teslim edildi. Smurfs: The Lost Village orjinal ismi ile vizyona girecek filmin Türkçe ismi henüz belirlenmedi. Filmin vizyon tarihi 7 Nisan 2017 olarak belirlendi.

şirinler 3


Ölümcül Deney 6 : Son Bölüm

Sinema tarihinin en uzun serilerinden Ölümcül Deney (Resident Evil) serisinin son filminde yönetmenliğini tekrar Paul W.S. Anderson üstlendi. Oyuncu kadrosunda ise Milla Jovovich, Ali Larter, Shawn Roberts, Ruby Rose, Eoin Macken, Rola, Lee Joon-Gi, William Levy ve Iain Glen bulunuyor. Filmin vizyon tarihi 3 Şubat 2017.

Filmin konusuna gelecek olursak, Ölümcül Deney 5: İntikam filmindeki olayların hemen ardından, Alice insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olmuştır. Şimdi ise kabusun başladığı yer olan Racoon Şehri’ndeki Kovan'a geri dönmek zorundadır. Umbrella Şirketi ise, kıyametten kurtulan son kişileri de yok etmek için Racoon Şehri’nde güçlerini son kez toplamaktadır. Zamana karşı yarış içinde Alice, eski arkadaşları ile birlikte yeni mutant yaratıklara karşı da bir savaş verecektir. Bu Alice'in insanlığı kurtarmak için verdiği son ve en zor mücadele olacaktır.

ölümcül deney 6 son bölüm


Hızlı ve Öfkeli 8

Hızlı ve Öfkeli serisi, hızını ve öfkesini kaybetmeden yola devam ediyor. F. Gary Gray'in yönetmenliğini üstlendiği serinin 8. halkası devam halkasının çekimleri devam ederken, oyuncu kadrosu ise her filmde daha da güçleniyor.  Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Lucas Black, Kurt Russell, Michelle Rodriguez gibi isimlerin kadrosunda olduğu seriye, Helen Mirren ve Charlize Theron ' da bu filmle dahil oluyor. Sinema tarihinin en uzun soluklu serilerden Hızlı ve Öfkeli'nin 8. filmi, 14 Nisan 2017'de izleyici ile buluşacak.

hızlı ve öfkeli 8


Karayip Korsanları 5: Salazar'ın İntikamı

Senenin en çok beklenen filmlerinden, Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales), Karayip Korsanları film serisinin beşincinsi olan filmin yönetmenliğini Joachim Ronning ve Espen Sandberg yaparken senaryosunu Jeff Nathanson yazdı. Filmin yapımcısı diğer dört filmde olduğu gibi Jerry Bruckheimer oldu. Filmin oyuncu kadrosunda, Johnny Depp; Jack Sparrow, Javier Bardem; filmin kötü rolünde, Kaptan Salazar, Orlando Bloom; Will Turner, Brenton Thwaites; Henry Turner, Kaya Scodelario; Carina Smyth, Kevin McNally; Joshamee Gibbs ve Geoffrey Rush; Kaptan Barbossa rolünde yer almaktadır. Filmin vizyon tarihi 26 Mayıs 2017.

karayip korsanları 5


Galaksinin Koruyucuları 2

Galaksinin Koruyucuları 2, Marvel Stüdyolarının yaptığı, Marvel Comics süper kahraman takımı Galaksinin Koruyucuları'nın devamı olan süper kahraman filmi. Film 2014 yapımı Galaksinin Koruyucuları filminin devamı ve Marvel Sinema Evreni'nin 15. filmi olacak. Yönetmenliğini, James Gunn yapan filmin oyuncu kadrosunda Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel (Groot - seslendirme), Bradley Cooper (Roket - seslendirme) , Glenn Close , Karen Gillan ve Kurt Russell yer almaktadır.

Filmin konusu , Peter Quill'in babası hakkında daha fazla bilgi öğrenmesi konusunu ele alıyor. Filmin vizyon tarihi ise 5 Mayıs 2017.

Galaksinin Koruyucuları 2
 


Thor 3 : Ragnarok

Thor: Ragnarok, Thor serisinin 3. filmi. Filmin yönetmen koltuğunda Taika Waititi oturuyor. Filmin konusu, yaklaşmakta olan İskandinav kıyametini konu alıyor. Thor, Asgard'ın Ragnarök karşısında kaderine terk edilmesi sebebiyle savaşmak zorunda kalıyor ve kendini tanrılar arasındaki savaşın ortasında buluyor. Loki'nin kızı, yeraltı tanrıçası Hel de filmde yer alıyor. Ayrıca Hulk da bu savaşta Thor'un yanında savaşıyor. Filmin oyuncu kadrosu, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Jaimie Alexander, Idris Elba, Anthony Hopkins, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Karl Urban bulunuyor. Filmin vizyon tarihi 3 Kasım 2017.

Thor 3 Ragnarok


Wolverine 3

Logan , Marvel Evreninde Wolverine'den uyarlanan 2017 yapımı süper kahraman filmidir. Yönetmen koltuğuna James Mangold oturan filmin başrolünde Hugh Jackman var. Hugh Jackman'ı son kez Wolverine olarak göreceğimizi belirtmekte fayda var. Oyuncu kadrosunda, Hugh Jackman, Patrick Stewart,Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant bulunuyor. Film 2024 yılına geçiyor. Filmin vizyon tarihi 3 Mart 2017.

Wolverine 3